Medlemmer (186)

Her kan du se medlemmer af MMT3000.

Hvis du ikke er medlem, og ikke er logget in på vores hjemmeside, vil du kun se de medlemmer, der har valgt at gøre deres oplysninger offentligt tilgængelige.

Christina Friis SolevadQuality Compliance Manager / Universal Robots+45 8993 8989cfs@universal-robots.com

Ulla SparreDirektør / Vitus Bering Innovation Park+45 87551903us@vitusbering.dk

Gert Spender-AndersenCEO / TKS A/S+45 96354478gert@spender.dk

Jacob SørensenKonsulent / Freelance Konsulent+45 42733425jacob@jacob-s.net

Christian Ingerslev SørensenAdm. Direktør / 2operate A/S+4520704128cis@2operate.com

Jesper Hyche SørensenSenior Konsulent / 4Improve+4522950596jesper.hyche@gmail.com

Claus Hegelund SørensenDirector R&D, Techline / LINAK A/S+45 73151515claus@bbsyd.dk

Lars Peter SørensenAdm. Direktør / CEO / Parajett AB+46 730834734lps@parajett.se

Michael TellefsenQuality Manager / Sintex A/Smichael_tellefsen@hotmail.com

Henrik TellingProduktionsteknisk chef / Vald. Birn A/S+45 3016 0166ht@birn.dk

Nichlas Højgaard ThomsenGlobal Maritime Project Engineer / Molslinjen A/Snichlashbk@gmail.com

Dennis Lundtoft ThomsenDirektør / Inceptio ApS+45 98193366dlt@inceptio.dk

Leif ThyssenBusiness Unit Manager / Agamkow Fluid System A/S+45 74123662lt@agramkow.dk

Karin ToftegaardSenior Director / ALK+45 22364617k.toftegaard@gmail.com

Jakob Juul VernersenSenior R&D Manager / Grundfos Holding A/Sjakob@vernersen.dk

Cornelis A. VersluisVice President, Global Quality / LEGO System A/S+45 87501400cornelis@versluis.dk

Sven VestergaardEkstern Lektor / Aalborg Universitetsve@m-tech.aau.dk

Henriette von Platen-HallermundPartner & Executive MBA / KPi People +45 20 16 18 13henriette@kpipeople.dk

Ønsker du at blive medlem?