Medlemmer (186)

Her kan du se medlemmer af MMT3000.

Hvis du ikke er medlem, og ikke er logget in på vores hjemmeside, vil du kun se de medlemmer, der har valgt at gøre deres oplysninger offentligt tilgængelige.

Peter MariagerTeknisk Chef, CTO / RTX Telecom A/S96322300pmariager@gmail.com

Kim Meling ChristensenIT-chef / Jutlander Bank A/Skim@meling.dk

Henrik MessellGroup Senior Vice President, Defence / Systematic A/S+45 51 21 33 48hmessell@hotmail.com

Bo MichelDirector, Production Development / Vestas Towers A/S2527 9438bomic@mhivestasoffshore.com

Jan Møller MikkelsenKontorchef / Sikkerhedsstyrelsenjmm@sik.dk

Søren Petry MortensenBusiness Development Manager, Service, Marine & Diesel Division / Alfa Laval Aalborg A/S+45 99 30 43 94petry2010@gmail.com

Annemette Jepsen MouritsenHR Chef / Aalborg Service A/Sannemettemouritsen@gmail.com

Søren MøllerDirector - Business Development / The Develop Group Aps40195235sm@tdgaps.dk

Charles MøllerProfessor / Aalborg Universitetcharles@business.aau.dk

Poul MøllerCEO / System Cleaners A/Spoul.moeller@yahoo.com

Jens-Christian MøllerAdm. Direktør / BIC Electric+45 21772510jcm@bic-electric.com

Jeppe MølvadgaardFabriksdirektør / Interket A/Sjeppewwi@gmail.com

René NejsumCTO / Coactive apsrene@stranden.com

Eigil Myrhøj NielsenLedelsesagent / MYRHØJeigil@myrhoej.dk

Robert Vejby NielsenEngineering Director / VIKING Life Saving Equipment A/S+45 76118100RVN@VIKING-LIFE.COM

Per Steen NielsenDirector Sales, EMEA / Hewlett Packard Enterprise +45 31514201psnielsen@gmail.com

Povl NielsenAdm. direktør / povl8600@gmail.com

Freddy Hedegaard NielsenProject Director / Dansk ReturSystemfhn@danskretursystem.dk

Ønsker du at blive medlem?