Medlemmer (186)

Her kan du se medlemmer af MMT3000.

Hvis du ikke er medlem, og ikke er logget in på vores hjemmeside, vil du kun se de medlemmer, der har valgt at gøre deres oplysninger offentligt tilgængelige.

Jesper Juel EnemærkeSite Director Thisted site / Coloplast A/S+4549112023jesper@familien-enemaerke.dk

Flemming EriksenDirector of Research & Innovation / Liftup9686 3020fe@liftup.dk

Allan Krog ErlandsenHead of Global Portfolio Management Office / Grundfos A/S+45 24489723allan@familien-erlandsen.dk

Per EskildsenSenior LCI Manager / LEGO System A/Speskildsen@mail.tele.dk

Michael FaltumImplementeringschef / Post Danmark A/S+45 33754475michael@faltum.com

Ole FiskerGlobal Program Development Manager / Grundfos Holding A/S+45 8750 4271ofisker@grundfos.com

Jesper FreltoftVice President, Manufacturing / Terma A/S, Aerostructures+45 87795200jefr@terma.com

Peter FriisManaging Director / CEO / Kilde A/S Automation+45 97523700pfs@kilde-as.com

Lisbeth FrostHead of EHS Business Improvement / Siemens Gamesa Renewable Energy00491624867510lisbeth.frost@siemens.com

Frank GertsenProfessor / Aalborg Universitet+45 99408943fgertsen@business.aau.dk

Helle Gitz-JohansenManager / Kone A/SHelle.gitz-johansen@kone.com

Jørn-Erik GrøndahlPM / Arbejdsskadestyrelsenjegmbox@gmail.com

Jes GyllingOwner / Murerfirmaet Jens Vinderslev A/S+45 97851785jg@jens-vinderslev.dk

Palle HaderslevTeknisk chef / KeepFocus A/Sph@keepfocus.dk

Thomas Hammer-JakobsenHead of Lab / Copenhagen Living Lab+45 20232205hamm@copenhagenlivinglab.com

Poul Kyvsgaard HansenLektor / Aalborg Universitet+45 99408935kyvs@business.aau.dk

Carsten Dahl HansenProject Manager / Siemens Wind Power A/S+45 30 37 68 53carstengitte@gmail.com

Erik HansenSenior Director, Technology Innovation / Lego System A/S+45 79505459erik@LEGO.com

Ønsker du at blive medlem?