Medlemmer (192)

Her kan du se medlemmer af MMT3000.

Hvis du ikke er medlem, og ikke er logget in på vores hjemmeside, vil du kun se de medlemmer, der har valgt at gøre deres oplysninger offentligt tilgængelige.

Erik RefsgaardSenior Project Manager / Develco A/S2273 6066ere@develco.dk

Jesper RoelsgaardMajor / Værnsfælles Forsvarskommando+45 7284 0000jesper@roelsg.dk

Søren RaaschouDirektør / posility+45 31136233soren@posility.dk

Ivan SchmidtCOO / Danish Crown Beefivsch@danishcrown.dk

Thomas SimoniAfdelingsleder / Moe & Brødsgaard A/S+45 98 12 19 11tsi@moe.dk

Peter SmedegaardIndehaver / Investorlink ApS+45 27114321ps@investorlink.dk

Christina Friis SolevadQuality Compliance Manager / Universal Robots+45 8993 8989cfs@universal-robots.com

Ulla SparreChief Innovation Officer / Vitus Bering Innovation Park+45 87551903ullamsparre@gmail.com

Gert Spender-AndersenCEO / TKS A/S+45 96354478gert@spender.dk

Jacob SørensenKonsulent / Freelance Konsulent+45 42733425jacob@jacob-s.net

Christian Ingerslev SørensenVice CEO / EMD International A/S+4525107949ingerslev.christian@gmail.com

Jesper Hyche SørensenSenior Konsulent / 4Improve+4522950596jesper.hyche@gmail.com

Claus Hegelund SørensenDirector R&D, Techline / LINAK A/S+45 73151515claus@bbsyd.dk

Michael TellefsenQuality Manager / Sintex A/Smichael_tellefsen@hotmail.com

Henrik TellingProduktionsteknisk chef / Vald. Birn A/S+45 3016 0166henriktelling@gmail.com

Nichlas Højgaard ThomsenChief Engineer / Molslinjen A/Snichlashbk@gmail.com

Dennis Lundtoft ThomsenDirektør / Inceptio ApS+45 98193366dlt@inceptio.dk

Rene ThorhaugeCOO / VMS Group Frederikshavn96221100thorhauge72@gmail.com

Ønsker du at blive medlem?