Medlemmer (203)

Her kan du se medlemmer af MMT3000.

Hvis du ikke er medlem, og ikke er logget in på vores hjemmeside, vil du kun se de medlemmer, der har valgt at gøre deres oplysninger offentligt tilgængelige.

Lars Riis DamgaardProjektleder / Damgaard ConsultingLRDamgaard@gmail.com

Lars DenningProjektleder / Danfoss Industrial Refrigeration A/S+45 87389623lvd@dadlnet.dk

Jonatan Ahrens Dickow Site Director / Meelunie GPI A/Sjdickow@gmail.com

Morten Hvidbjerg DrivsholmOwner / Drivsholm60484202morten@drivsholm.com

Jesper Juel EnemærkeOperations manager DK / Imerys Industrial Minerals Denmark A/S+4593102023jesper@familien-enemaerke.dk

Flemming EriksenDirector of Research & Innovation / Liftup9686 3020flemming@eriksen1.dk

Allan Krog ErlandsenDirector Global PMO & Excellence / Grundfos A/S+45 24489723allan@familien-erlandsen.dk

Per EskildsenSenior LCI Manager / LEGO System A/Speskildsen@mail.tele.dk

Michael FaltumSpecialkonsulent / Skatteministerietmichael@faltum.com

Ole FiskerSr. Project Manager / Danish Crowncoksfisker@gmail.com

Jesper FreltoftVice President, Manufacturing / Terma A/S, Aerostructures+45 87795200jefr@terma.com

Peter FriisManaging Director / CEO / Kilde A/S Automation+45 97523700pfs@kilde-as.com

Lisbeth FrostHead of EHS Offshore Wind / General Electric Renewable Energy lisbeth.christensen1@ge.com

May FrøylandEBS / Maintenance Coach / Elkem ASA+47 24 04 52 22may.elin.froyland@elkem.com

Frank GertsenProfessor / Aalborg Universitet+45 99408943fgertsen@business.aau.dk

Helle Gitz-JohansenManager / Kone A/SHelle.gitz-johansen@kone.com

Jørn-Erik GrøndahlPM / Arbejdsskadestyrelsenjegmbox@gmail.com

Jes GyllingOwner / Murerfirmaet Jens Vinderslev A/S+45 97851785jg@jens-vinderslev.dk

Ønsker du at blive medlem?