Medlemmer (191)

Her kan du se medlemmer af MMT3000.

Hvis du ikke er medlem, og ikke er logget in på vores hjemmeside, vil du kun se de medlemmer, der har valgt at gøre deres oplysninger offentligt tilgængelige.

Niels Henrik LundgaardSalgschef / Agro Tech A/S+45 96606400niels.lundgaard@mail.dk

Flemming Pentz MadsenIt-chef / Aalborg Handelsskole+459936 4600fpm@ah.dk

Søren MadsenErhvervskoordinator / Trekantområdet Danmark+45 75508383wadsholtmadsen@youseepost.dk

Jan MahlerMaskin og svejseingeniør / Process Engineering A/S+45 7624 0470jm@axmetic.dk

Peter MariagerTeknisk Chef, CTO / RTX Telecom A/S96322300pmariager@gmail.com

Kim Meling ChristensenIT-chef / Jutlander Bank A/Skim@meling.dk

Henrik MessellGroup Senior Vice President, Defence / Systematic A/S+45 51 21 33 48hmessell@hotmail.com

Bo MichelDirector, Production Development / Vestas Towers A/S2527 9438bomic@mhivestasoffshore.com

Jan Møller MikkelsenKontorchef / Sikkerhedsstyrelsenjmm@sik.dk

Søren Petry MortensenHead of Service & Aftersales / Aalborg Energie Technik a/spetry2010@gmail.com

Annemette Jepsen MouritsenHR Chef / Aalborg Service A/Sannemettemouritsen@gmail.com

Søren MøllerDirector - Business Development / The Develop Group Aps40195235sm@tdgaps.dk

Charles MøllerProfessor / Aalborg Universitetcharles@business.aau.dk

Poul MøllerCEO / System Cleaners A/Spoul.moeller@yahoo.com

Jens-Christian MøllerAdm. Direktør / BIC Group+45 21772510jcm@bic-electric.com

Jeppe MølvadgaardCEO / Nortech-Solutionsjeppewwi@gmail.com

René NejsumCTO / Coactive apsrene@stranden.com

Birgitte Bigom NielsenOversygeplejerske / Horsens Sygehus, Ortopædkirurgisk afd.+45 78 42 50 00bir-ken-bigom@hafnet.dk

Ønsker du at blive medlem?