Medlemmer (203)

Her kan du se medlemmer af MMT3000.

Hvis du ikke er medlem, og ikke er logget in på vores hjemmeside, vil du kun se de medlemmer, der har valgt at gøre deres oplysninger offentligt tilgængelige.

René Martin LarsenVidenscenterleder / Videnscenter For Velfærdsteknologi VEST+4527537150renemlarsen@gmail.com

Børge Munch LarsenProduktionschef / Skov A/S+45 72175555bml@skov.dk

Mogens LauProgram Director / Siemens Gamesa Renewable Energymgns.lau@gmail.com

Benny Emil LauridsenDirector, Product Competence Center / Tvilumbenny.emil@lauridsen.mail.dk

Jakob Bech LauritsenSite Director / Frontmatec A/Sjal@frontmatec.com

John LindAfdelingsleder / Lindpro+45 96303888john.lind@mail.dk

Niels Henrik LundgaardSalgschef / Agro Tech A/S+45 96606400niels.lundgaard@mail.dk

Flemming Pentz MadsenIt-chef / Aalborg Handelsskole+459936 4600fpm@ah.dk

Søren MadsenErhvervskoordinator / Trekantområdet Danmark+45 75508383wadsholtmadsen@youseepost.dk

Jan MahlerMaskin og svejseingeniør / Process Engineering A/S+45 7624 0470jm@axmetic.dk

Peter MariagerDirector, Technology & Strategy / RTX A/S20683008pmariager@gmail.com

Kim Meling ChristensenIT-chef / Jutlander Bank A/Skim@meling.dk

Henrik MessellGroup Senior Vice President, Defence / Systematic A/S+45 51 21 33 48hmessell@hotmail.com

Bo MichelDirector, Production Development / Vestas Towers A/S2527 9438bomic@mhivestasoffshore.com

Jan Møller MikkelsenKontorchef / Sikkerhedsstyrelsenjanmollermikkelsen@gmail.com

Søren Petry MortensenSegment Director, / DESMI Pumping Technology A/Spetry2010@gmail.com

Annemette Jepsen MouritsenHR Manager, Projects / Danish Crownannemettemouritsen@gmail.com

Erik MøllerTeknisk chef / Skjern Paper A/S28863878erik.moller@live.dk

Ønsker du at blive medlem?